מכירה את התחושה הזו שאת מרגישה בודדה במערכה?

מכירה את התחושה הזו שאת מרגישה בודדה במערכה? קורסת תחת ערימת המשימות הבלתי נגמרות, והכככל עלייך- ואף אחד לא עוזר לך בנטל… זוהי אחת ההתמודדויות הפופולריות של עצמאיות, אחוז גדול מהעצמאיות מתמודד עם תחושה של בדידות, מה שמוביל לתסכול, חוסר אנרגיה ,ומוטיבציה נמוכה. והכי לא פר שהתחושה הזו היא ההפך הגמור מהתואר של העצמאית שאת נושאת …

במקום להרגיש חוסן, עצמאות ושליטה אנחנו חשות בודדות ,חלשות ותלויות באישורים מהסביבה. והבשורה הטובה היא, שזה לא חייב להיות כך!!! את יכולה לצאת לעצמאות פנימית , ולחוות תחושה מתוקה של חירות ושחרור. להרגיש שאת מגשימה את עצמך ולהיות עצמאית לא רק בתואר אלא גם מבפנים!!

אני רוצה לשתף אותך באחד הכלים המדהימים שאני מכירה, שיעזור גם לך לחוות את תחושת העצמאות על כל המשתמע מכך, מה שאת צריכה לעשות זה פשוט "להיות משוחררת מהתוצאה".

ואני אסביר,

כשאנחנו עסוקות בים המשימות היומיות הבלתי נגמר, אנחנו פועלות ממקום של לרצות, שיקבלו אותנו, ממקום של פחד לטעות, ואז אנחנו מבזבזות ים של אנרגיה על מה יגידו ומה תהיה התוצאה, וזה מוביל אותנו לשחיקה מהירה, שינויים במצבי רוח וקושי לתפקד במקסימום שאנחנו יכולות, כי אנחנו עסוקות בתוצאות.

וזה קורה בכל דבר, זה יכול להיות בשליחת מייל, שאת חושבת הרבה מידי לפני שאת שולחת על מה שכתבת, בהצעת מחיר / בעבודה שאת עושה ללקוח ושואלת את עצמך – האם הוא יהנה מהעבודה? האם הוא יאהב אותה?

כשאנחנו תלויות בתוצאות , זה גורם לנו להרגיש: כבולות, משועבדות ומתוסכלות, ומונע מאיתנו לתפקד בגירסת העל שאנחנו יכולות להיות.

הכלי הזה של להשתחרר מהתוצאה אומר, שכשאנחנו עושות כל פעולה בעבודה , אנחנו נותנות לעצמינו את הטפיחת שכם והWOW הוא על ביצוע המשימה בלי קשר לתוצאה!! לא כשהמשימה הצליחה, או שהלקוח היה מרוצה, אלא כשביצענו את המשימה, בלי שום קשר לתוצאה!

שלחת הצעת מחיר, מעולה! קבלי טפיחת שכם!! בלי קשר אם הלקוח הפוטנציאלי יקנה או לא יקנה, כי ביננו התוצאה לא בידיים שלנו ואין לנו שליטה על זה, גם אם אנחנו מרגישות לפעמים שכן 🙂

כשתפעלי מהמקום הזה, ותתני לעצמך את השבח והWOW על זה שביצעת את מה שהיה צריך לעשות; בלי קשר לתוצאה, בין אם זה הצליח ובין אם זה לא הצליח –  את תרגישי הרבה יותר משוחררת ומסופקת!!

ואגלה לך סוד , כשתפעלי ממקום נקי ללא תלות בתוצאות, את תגיעי לתוצאות מדהימות ולביצועים הטובים ביותר אי פעם, זה בדוק!!

קדימה, תתחילי להרגיש עצמאית ,ולא רק בתואר!

אני רוצה להצטרף להצלחה!